Konec sezóny 2017

Vážení přátelé moře, sluníčka, Chorvatska a v neposlední řadě penzionu Amaris.

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za to, že jste v letošním roce využili služeb penzionu Amaris.

Právě nyní testuji Ap.8. a musím říci, že mne velice překvapilo, jak se zde po zatažení venkovních žaluzií pohodově spí. Jen jeden schod Vás dělí od moře. Apartmán je koncipován jako LUX pro dva dospělé a s možností dětí na rozkládací pohovce. Velký počet úložných prostor Vám zabezpečí co největší komfort.

Děkuji vám všem za kladné ohlasy k rekonstrukci teras. Velmi nás to těší a hlavně Jasmínku s Lubem, kteří vše museli stihnout před sezonou, aby Vás to co nejméně obtěžovalo.

Počasí se, soudě dle Vašich zpráv, většině z Vás vydařilo za což jsem rád. Doprava přes Maďarsko prý byla taky dobrá. Já osobně jsem otestoval objízdnou trasu Slovinskem, abychom se vyhnuli placenému úseku a pak z Karlovacu po staré silnici na Plitvice. Tuto cestu bych doporučoval jen pro cestu do Chorvatska. Je to sice o necelé dvě hodiny časově náročnější, avšak s výraznou úsporou financí a přitom si člověk pěkně zajezdí v krásné krajině. ( Paradoxně se časový rozdíl může v době prázdnin zmenšovat. ) Zpět je lépe využít chorvatskou dálnici a jen se dle úvahy vyhnout placenému úseku ve Slovinsku.

Již se mne velmi výrazně plní plán obsazenosti pro rok 2018 dle předběžných rezervací a to v době, kdy sezona v Amarisu pomalu končí.

V nejbližší době bude spuštěn rezervační systém pro následující sezonu včetně ceníku pro rok 2018 a smluvních podmínek a již letos budeme muset přistoupit k závaznému potvrzení Vašich rezervací na základě vyplnění smlouvy a souhlasu s novými podmínkami pro rok následující a zaplacení první části zálohy ve výši 1 000 Kč na apartmán a týden již v letošním roce.

Děkuji za Vaše odpovědi či případné objednávky, které je nejlépe konzultovat telefonicky.

Ing. Jiří Lejhanec
………………………………………
Sladkovského 414
530 02 Pardubice
tel.: 777 270 165
e-mail: lejhanec@czech-marketing.com

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *